Bazén ale není všechno

Je pravdou, že se dají v dnešní době zakoupit poměrně kvalitní bazény, všech možných rozměrů a to za celkem hezké peníze. Již to není jen přepych některých bohatých rodin, ale finančně na něj dosáhne každý. Samozřejmě, pokud ho má kam umístit. Podle možností se pak volí nejvhodnější provedení. Jenomže pořídit si bazén není rozhodně všechno. Přece jenom investice není zase tak malá, tudíž to vyžaduje i další komponenty, bez kterých bychom se neobešli. Samozřejmě je nutné si zakoupit vhodnou bazénovou chemii, jelikož bez ní bychom asi byli za čas překvapeni, co dokáže udělat voda, teplé počasí a množení bakterií. To by bylo rázem po koupání.

bazénová sůl

Tablety, které si poradí s vodou

Mnohdy může stát za naším problémem i samotná voda a bude ji chtít tak trochu upravit, aby měla správnou hodnotu. To velice dobře známe i u kuchyňských myček, kdy tablety přidáváme k mytí do určené nádobky, aby nám pomohly změkčit vodu a tím zajistit bezproblémový chod přístroje. Regenerační sůl se prodává v tabletách. Ty jsou získávány metodou vysokotlakého lisu a díky tomu vytváří buď polštářky, nebo tablety. Prodávají se v pevných plastových pytlích, ty jsou ideální kvůli tomu, že je chrání proti vniknutí vlhkosti.

sůl

Co vlastně umí?

  • V první řadě prodlouží životnost našeho zařízení, protože změkčí dostatečně vodu.
  • Hravě dokážou odstranit nežádoucí vyšší koncentraci vápníku, hořčíku a železa.
  • Nejsou závadné a odpovídají přesným normám.
  • Jsou to velké pomocnice, které šetří nejen přístroje, ošetřují vodu, ale jsou prospěšné i pro naši pokožku a celkově zdraví.
  • Neobsahují žádné nečistoty.
  • Rozpouští se rovnoměrně.
  • Jsou bez zápachu.
  • Rozhodně šetří naši peněženku, ač se to nezdá, tak tvrdá voda dokáže poškodit nejen myčky, vodárny, ale také všechno s čím přijde do styku. Tudíž i například varné konvice nebo dřezové baterie. Když vezmeme v úvahu, kolik by stálo zakoupení nového výrobku, pak nám musí logicky být jasné, že užíváním tablet rozhodně ušetříme.

Bazén ale není všechno
2 (40%)1