HP 364XL

Všichni víme, že HP je nadnárodní společnost uznávaná po celém světě, zabývající se informačními technologiemi a je zárukou kvality. Společnost sídlí v Kalifornii a je zároveň jednou z největších společnosti působících právě v tomto oboru. Víte, z čeho pochází zkratka HP?  Je to Hewlett – Packard.
Tato společnost se v krátkosti specializuje na rozvoj hardware a software, ale většina z nás ji zná především svými kvalitními tiskárnami, osobními počítači, scannery nebo kapesními počítači.

tiskárna na zeleném pozadí

Pokud tedy chcete mít vytištěné, ať již fotografie nebo jiné důležité dokumenty v té nejvyšší kvalitě, tak HP vás rozhodně nezklame. Je jedno, jestli chcete tisknout jen pro domácí použití nebo pro firemní účely. Tiskárny vyrábí v různých cenových relacích, pro různé cílové skupiny, takže si u nich určitě vyberete. Abyste ale mohly tisknout kvalitní dokumenty či fotografie, tak je nutné, abyste do tiskáren zakupovali originální a kompatibilní náplně (tonery, inkousty nebo cartridge).  Jen tehdy může být kvalita stoprocentně zaručena. Nenechte se tedy zlanařit levnými, neoriginálními náplněmi do tiskáren, protože to může mít negativní vliv jak na výsledný tisk, ale může to mít negativní dopady i na vaší tiskárny, u které se snižuje životnost.

Detail tiskárny

Tiskárna se může zanést, a pak se můžete setkat s velice nepříjemnými komplikacemi, které mohou i vyústit v tom, že budete nuceni zakoupit novou tiskárnu, a to si pak teprve uvědomíte, že se vám levné náplně opravdu nevyplatily.
Investovat do originálních náplní se tedy rozhodně vyplatí. Jednak víte, že pochází od spolehlivého výrobce, značka HP symbolizuje kvalitu a především jsou kompatibilní s vaším typem tiskárny. Konkrétně náplně HP 364XL Primatiskse vyznačují dokonalým tiskem. Tisk vydrží i déle čitelný a mají i pozitivní vliv na životnost tiskárny. Pestrost nedůvěryhodných náplní se výrazně liší.