Praktické bloky s logem firmy vás uvedou do povědomí obdarovaných

Chcete o sobě dát vědět? Hledáte zajímavý způsob propagace svých produktů? Drobnou odměnu pro věrné zákazníky? Ať už chystáte konferenci anebo nějakou reklamní akci, jistě vám přijdou vhod praktické lepené bloky. Vždyť každý z nás si potřebuje čas od času něco poznamenat na kousek papíru. A když přitom očima zavadí o vaše logo anebo jiné cílené sdělení, můžete to být velký bonus pro toho, kdo takové bloky nechal zhotovit. Vaše firma bude stále na očích, a dost možná se o ní dozví i ostatní když takový blok anebo jeho potištěnou stránku dostanou k dispozici. Ať už si tedy zvolíte velký formát, kam se pohodlně vejdou všechny informace z konference anebo drobný poznámkový bloček na nákupy, tak vaše logo nikdy nezapadne.

ofsetový tisk

Objednat si tisk bloků eprinting.cz je hračka. Ať už pomýšlíte na libovolný formát, jakoukoli barevnost anebo třeba počet stránek, nic není problém. Vše si můžete pohodlně nastavit přesně podle vašich vlastních potřeb v online cenovém kalkulátoru, takže ať už si navolíte libovolné parametry anebo je budete pružně měnit, tak vždy budete mít dokonalý přehled o tom, kolik vás to ve výsledku bude stát.

letáky v řadě za sebou

Spolehnout se můžete na prvotřídní kvalitu. Buďte si jistí tím, že v rámci vámi navolených parametrů získáte to nejlepší možné zboží, a to ještě navíc za skvělou cenu, jaká jen tak někde není k mání. A od určité hodnoty zakázky můžete mít i dopravu zdarma. Takže takový tisk se vám jednoznačně vyplatí!
Jistě vás potěší i to, že si své tiskoviny můžete nechat zaslat na libovolnou adresu. Přijdou tedy přesně až na místo určení, a to bez zbytečných starostí. Nebude to trvat déle než pár dní a budou na místě, tisk přes internet je totiž maximálně rychlý.
Praktické bloky se vám v praxi jistě osvědčí a nyní, když víte, jak je snadné je získat, neváhejte si objednat první dodávku. Anebo si pro začátek zkuste udělat alespoň nezávaznou online kalkulaci.

Ohodnoťte příspěvek