Vlastnosti a využití nůžkových stanů 3 x 6 m


·         Využití nachází i v netradičních prostorách a při neobvyklých příležitostech, kde byste jej rozhodně nečekali. Poslouží tedy i jako ochrana před sluncem, větrem a deštěm pro hudební produkce, diskotéky, pro zaměstnance stavebních firem na stavbách, kde nelze umístit unimo buňku nebo mobilní dům.

modrý altán.png


·         Konstrukci přístřešku tvoří pouze 3 stěny, z té čtvrté je otevřený přístup.


·         Postavení stanu nevyžaduje sáhodlouhé čtení návodů, intuitivně jej vztyčí dva lidé během dvaceti minut. Sestává z horní části (střechy), ke které se připevňují bočnice suchými zipy. Některé stany mohou mít celistvou konstrukci plachty.


·         Nůžkový stan 3 x 6 metru je svými rozměry nejčastěji vyhledávaným typem párty stanů. Při nepřízni počasí bezpečně ukryje až patnáct osob, a zároveň tento rozměr pojme stoly s občerstvením u zahradních párty a svateb pro 25 pozvaných hostů.
stan u vozu.jpg


·         Mějte na paměti, že se každý stan musí bezpečně kotvit do země speciálními kolíky. Ty jsou součástí balení a pro dokonalé zajištění nosné konstrukce se doporučuje podepřít ji navíc litinovým závažím, nebo zátěžovými vaky.  Jako závaží z šedé litiny se používají 15 kg bloky, jistí se jimi všechny nosné trubky. Zátěžové vaky jsou pytle s pískem, zpravidla 12 kg, které mohou nahradit závaží, anebo vypomáhat při zajištění stanové plachty.


·         Střecha a stěny jsou vyrobeny z voděodolného materiálu. Jedná se zpravidla o polyester typového označení 620D a 420D, který je potažen z vnitřní strany gumou. Nosné trubky jsou většinou ocelové – čtvercového nebo šestiúhelníkového profilu. Hmotnost přístřešku o rozměrech 3 x 6 metrů se pohybuje kolem 40 kg.
lavice pod stanem.jpg


·         Pro speciální slavnosti a prezentace je možné doplnit přístřešek reklamními potisky – buď na jednotlivé límce, nebo celoplošně. Potisky se provádí tepelnou sublimací na polyesterové plachty, které snesou i velkou výšku vodního sloupce (dešťových srážek).

Vlastnosti a využití nůžkových stanů 3 x 6 m
5 (100%)1